English polski
Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi publikacjami ECVET:

ulotka_pocztowka

Przewodnik dla beneficjentów projektów mobilności: "Efekty uczenia się i ich weryfikacja w projektach mobilności edukacyjnej".

Broszura_2018_okladka

ECVET – rozwój kompetencji, umiejętności i talentów – Opracowanie dotyczące rozwoju kompetencji i podnoszenia umiejętności zawodowych z wykorzystaniem systemu ECVET.

Rozwoj_kompetencji_okladkaARCHIWUM

Konferencja regionalna ECVET
Myślenice, 02.10.2018 r.

Zapraszamy do udziału w konferencji pn. „Szkoła i biznes – pozytywny model współpracy szkoły zawodowej z pracodawcami branży hotelarsko-gastronomiczno-turystycznej”, która odbędzie się 2 października 2018 r. w Małopolskiej Szkole Gościnności w Myślenicach.

Bezpłatny kurs "Podstawy polityki młodzieżowej"

Partnerstwo Unii Europejskiej i Rady Europy organizuje kurs pn. “Podstawy polityki młodzieżowej”. Jest to bezpłatny kurs online w języku angielskim, który potrwa od 8 października do 18 listopada 2018 r. (4 godziny tygodniowo)

Kurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych, ale w szczególności skierowany jest do twórców polityk młodzieżowych na różnych szczeblach, pracowników i liderów młodzieżowych, młodzieżowych organizacji pozarządowych oraz naukowców zajmujących się młodzieżą.

Uczestnicy kursu poznają podstawowe elementy polityki młodzieżowej (opracowanie, wdrożenie, ewaluacja) i jej wpływ na życie młodych ludzi.

Odpowiedzą na pytania:

 • w jaki sposób polityka umożliwia młodym ludziom bycie aktywnymi obywatelami?
 • w jaki sposób mogą wspierać młodych ludzi w społeczeństwie i realizować ich potencjał i aspiracje?

Kurs będzie także okazją dla osób zaangażowanych w politykę młodzieżową do zapoznania się z koncepcjami polityki młodzieżowej promowanej przez Radę Europy i Unię Europejską.

Aby zapisać się na kurs lub uzyskać o nim więcej informacji należy wejść na następującą stronę: linkPrzewodnik ECVET dla beneficjentów programu Erasmus+

Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszej publikacji opracowanej przez Zespół Ekspertów ECVET pt. "Wykorzystanie założeń systemu ECVET
w projektach mobilności edukacyjnej w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe programu Erasmus+"
. Materiał jest przeznaczony przede wszystkim dla osób planujących lub realizujących projekty mobilności edukacyjnej z wykorzystaniem założeń systemu ECVET: koordynatorów
projektów, dyrektorów instytucji, trenerów, instruktorów, nauczycieli oraz metodyków, a także innych osób zaangażowanych w realizację projektu i współpracę z partnerami zagranicznymi. W publikacji zostały przedstawione przykłady dobrych praktyk w zakresie realizacji projektów mobilności z ECVET. 

Warsztaty ECVET dla beneficjentów projektów mobilności
11 kwietnia 2018
19 kwietnia 2018

Warsztaty ECVET dla beneficjentów projektów mobilności
13 i 14 grudnia 2017 r.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami z warsztatów ECVET: zakładka Warsztaty ECVET. 

 

Konferencja ECVET inaugurująca Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych w Polsce
20.11.2017, Warszawa

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami z konferencji pt. „Edukacja z praktyką – partnerstwa na rzecz dualnego kształcenia zawodowego”, która odbyła się 20 listopada 2017 r. w Warszawie.

Materiały są dostępne na stronie konferencji: http://konferencje.frse.org.pl/ecvet-2017/about/lang:pl05.12.2016 KONFERENCJA ECVET

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami z konferencji pt. „Kształcenie i szkolenia zawodowe - rozwój kompetencji, umiejętności i talentów”, która odbyła się 5 grudnia 2016 r. w Warszawie.

Materiały są dostępne na stronie konferencji: http://konferencje.frse.org.pl/ECVET-2016.

 

18.11.2016 WARSZTATY ECVET

Materiały z warsztatów są dostępne w zakładce Materiały.

 • W razie pytań

  • – dotyczących spraw administracyjnych i technicznych:
   Aleksandra Bałchan-Wiśniewska
   tel. : 22-46-31-302
   ecvet@frse.org.pl