English polski
Brak obsługi JavaScript

Państwa przeglądarka ma wyłączoną obsługę Java Scriptu bądź go nie obsługuje.

Część funkcjonalności serwisu nie będzie dla Państwa dostępna.

Zalecamy włączenie obsługi Java Scriptu bądź zainstalownie innej przegląrki np.: Fire Fox-a

Za utrudnienia przepraszamy.

AKTUALNOŚCI

Nowy skład Zespołu Ekspertów ECVET

Od 1 lipca 2017 r. Zespół Ekspertów ECVET będzie działał w nowym składzie, liczącym 9 osób z ramienia Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz 8 osób z ramienia Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Dane kontaktowe Ekspertów ECVET zostaną wkrótce zamieszczone w zakładce Eksperci.

Przewodnik ECVET dla beneficjentów programu Erasmus+

Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszej publikacji opracowanej przez Zespół Ekspertów ECVET pt. "Wykorzystanie założeń systemu ECVET
w projektach mobilności edukacyjnej w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe programu Erasmus+"
. Materiał jest przeznaczony przede wszystkim dla osób planujących lub realizujących projekty mobilności edukacyjnej z wykorzystaniem założeń systemu ECVET: koordynatorów
projektów, dyrektorów instytucji, trenerów, instruktorów, nauczycieli oraz metodyków, a także innych osób zaangażowanych w realizację projektu i współpracę z partnerami zagranicznymi. W publikacji zostały przedstawione przykłady dobrych praktyk w zakresie realizacji projektów mobilności z ECVET.

ARCHIWUM WYDARZEŃ

20.04.2017 KONFERENCJA EDUINSPIRACJE, ŁÓDŹ

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+, Kuratorium Oświaty w Łodzi oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji zapraszają do udziału w konferencji EDUinspiracje Zawodowo, która odbędzie się 20 kwietnia 2017 roku w Łodzi, w Parku Naukowo-Technologicznym Bionanopark.

Konferencja jest organizowana w ramach kampanii promującej rozwój kształcenia zawodowego w kontekście realizowanej reformy oświaty oraz w ramach inicjatywy Komisji Europejskiej Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych w 2017 roku.

EDUinspiracje Zawodowo to cykl konferencji regionalnych, których celem jest pokazanie, w jaki sposób skutecznie i efektywnie można wykorzystać fundusze europejskie na realizację zadań oświatowych w odwołaniu do priorytetów polityki krajowej i europejskiej. Zaproszeni na spotkanie prelegenci przedstawią wyzwania dla edukacji zawodowej w regionie, omówią możliwości nawiązania współpracy szkół zawodowych z pracodawcami oraz doskonalenia zawodowego nauczycieli kształcenia praktycznego. Z udziałem ekspertów podejmiemy także dyskusję w debacie podsumowującej konferencję pt. „Jak wspierać dialog edukacji z biznesem?”.

Konferencja adresowana jest do samorządów, dyrektorów szkół zawodowych, nauczycieli, doradców zawodowych, ośrodków doskonalenia oraz pracodawców i organizacji branżowych. 

Udział w spotkaniu bezpłatny. Rejestracja otwarta do wyczerpania miejsc na stronie: http://eduinspiracje.org.pl/konferencje/lodz/ 

21.02.2017 KONFERENCJA EDUINSPIRACJE, BIAŁYSTOK

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+, Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej zapraszają do udziału w konferencji EDUinspiracje, która odbędzie się 21 lutego 2017 roku w godzinach 10:15-15:30 na Uniwersytecie w Białymstoku. POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI

05.12.2016 KONFERENCJA ECVET

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami z konferencji pt. „Kształcenie i szkolenia zawodowe - rozwój kompetencji, umiejętności i talentów”, która odbyła się 5 grudnia 2016 r. w Warszawie.

Materiały są dostępne na stronie konferencji: http://konferencje.frse.org.pl/ECVET-2016.

18.11.2016 WARSZTATY ECVET

Materiały z warsztatów są dostępne w zakładce Materiały.

 • W razie pytań

  • – dotyczących spraw administracyjnych i technicznych:
   Aleksandra Bałchan-Wiśniewska
   tel. : 22-46-31-295
   ecvet@frse.org.pl